Serbiakodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Novi Beograd, 11070, Beograd, Beograd, Centralna Srbija: 11070

11070

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Novi Beograd, 11070, Beograd, Beograd, Centralna Srbija
Qytet :Novi Beograd
Rajon 3 :Beograd
Rajon 2 :Beograd
Rajon 1 :Centralna Srbija
Vend :Serbia
Kodi Postar :11070

Informacione të Tjera
Gjuhë :Serbian (SR)
Kodi Rajoni :RS-00
gjerësi :44.80556
gjatësi :20.42417
Zona Koha :Europe/Belgrade
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Novi Beograd, 11070, Beograd, Beograd, Centralna Srbija është e vendosur në Serbia.Kodi i saj është zip 11070.

Të tjerët u kërkohet në
Novi Beograd, 11070, Beograd, Beograd, Centralna Srbija,11070 ©2014 kodin postar Query