СрбијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Vlajkovac, 26332, Vršac, Južno-Banatski, Vojvodina: 26332

26332

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Vlajkovac, 26332, Vršac, Južno-Banatski, Vojvodina
Град :Vlajkovac
Регионот 3 :Vršac
Регионот 2 :Južno-Banatski
Регионот 1 :Vojvodina
Земја :Србија
Поштенски :26332

Други Информации
Јазик :Serbian (SR)
Регионален Код :RS-04
ширина :45.07472
должина :21.20028
Временска Зона :Europe/Belgrade
Координирано Универзално Време :UTC+1
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Vlajkovac, 26332, Vršac, Južno-Banatski, Vojvodina се наоѓа во Србија. Нејзините поштенски код е 26332.

Другите се е достапен
Vlajkovac, 26332, Vršac, Južno-Banatski, Vojvodina,26332 ©2014 Поштенски Пребарување