СрбијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Nova Crnja, 23218, Nova Crnja, Srednje-banatski, Vojvodina: 23218

23218

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Nova Crnja, 23218, Nova Crnja, Srednje-banatski, Vojvodina
Град :Nova Crnja
Регионот 3 :Nova Crnja
Регионот 2 :Srednje-banatski
Регионот 1 :Vojvodina
Земја :Србија
Поштенски :23218

Други Информации
Јазик :Serbian (SR)
Регионален Код :RS-02
ширина :45.66833
должина :20.60500
Временска Зона :Europe/Belgrade
Координирано Универзално Време :UTC+1
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Nova Crnja, 23218, Nova Crnja, Srednje-banatski, Vojvodina се наоѓа во Србија. Нејзините поштенски код е 23218.

Другите се е достапен
Nova Crnja, 23218, Nova Crnja, Srednje-banatski, Vojvodina,23218 ©2014 Поштенски Пребарување