Serbiakodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Novi Sad, 21411, Novi Sad, Južnobački, Vojvodina: 21411

21411

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Novi Sad, 21411, Novi Sad, Južnobački, Vojvodina
Qytet :Novi Sad
Rajon 3 :Novi Sad
Rajon 2 :Južnobački
Rajon 1 :Vojvodina
Vend :Serbia
Kodi Postar :21411

Informacione të Tjera
Gjuhë :Serbian (SR)
Kodi Rajoni :RS-06
gjerësi :45.25167
gjatësi :19.83694
Zona Koha :Europe/Belgrade
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Novi Sad, 21411, Novi Sad, Južnobački, Vojvodina është e vendosur në Serbia.Kodi i saj është zip 21411.

Të tjerët u kërkohet në
Novi Sad, 21411, Novi Sad, Južnobački, Vojvodina,21411 ©2014 kodin postar Query